Refuge Creole Cosy Au Coeur De La Verdure
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Op 25-minuten loopafstand tot 1-slaapkamer Refuge Creole Cosy Au Coeur De La Verdure Petit-Bourg appartement vindt u de Valombreuse tuin.
Te voet bent u binnen 20 minuten in het centrum van Petit-Bourg.
Dit appartement van 40 m² beschikt over 1 badkamer. Er is ook een inloopdouche en een apart toilet.
Uw eigen maaltijden kunnen in een complete keuken worden bereid. The apartment provides guests with een zonneterras.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Kleedruimte
- Terras
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Refuge Creole Cosy Au Coeur De La Verdure appartement?
Het duurt 20 minuten lopen om van Refuge Creole Cosy Au Coeur De La Verdure appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Refuge Creole Cosy Au Coeur De La Verdure appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Refuge Creole Cosy Au Coeur De La Verdure appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Refuge Creole Cosy Au Coeur De La Verdure appartement?
Refuge Creole Cosy Au Coeur De La Verdure appartement bestaat uit 40 vierkante meters.